Bakırköy’de 2 saldırgan İETT otobüsünün önünü keserek tehdit etti

Tarixində dərc edildi 22 Fev 2021
İstanbul Bakırköy’de 2 kişi, İETT otobüsünün önünü otomobille keserek tehdit etti. Otobüs şoförünün kendilerini cep telefonuyla kaydettiğini gören saldırganlar, otomobilin plakasını sökerek uzaklaştı.

Daha Fazla Bilgi için;
www.trthaber.com
Mobil uygulamalar
Android ➤ play.google.com/store/apps/de...​
IOS ➤ apps.apple.com/nl/app/trt-hab...​
Abone olmak için ➤ aznets.info...​
TRT Haber Sosyal Medya adresleri
Twitter ➤ trthaber​
Facebook ➤ trthaber​
Instagram ➤ trthaber​
Linkedin ➤ tr.linkedin.com/company/trthaber​
Medium ➤ medium.com/trthaber​
Pinterest ➤ tr.pinterest.com/trthaber​
Dailymotion ➤ dailymotion.com/trthaber​
Telegram ➤ t.me/trthaberdijital​

TRT Haber İletişim için;
www.trthaber.com/iletisim.html

Şərh

 • Böyle itleri öldürecen o kadar

 • "Allah ve Rasûlüne karşı savaşan ve yeryüzünde fesat çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları, yahut ayak ve ellerinin çaprazlama kesilmesi ya da yeryüzünde başka bir yere sürgün edilmeleridir. Bu dünyada onlar için bir zillettir. Âhirette ise, onlar için büyük bir azap vardır. Ancak kendilerini yakalamanızdan önce tevbe edenler olursa, bilin ki, Allah, "Gafûr`dur, Rahîmdir" çok bağışlayan ve çok merhamet edendir" (el-Mâide, 5/33, 34).

 • Bunlar adamına denk gelmemişler

 • ITIN ehliyetine/arabasina el koymak $art

 • Ederler çünkü burası türkiye welcome to CEHENNEM

 • Keşke o 2 kişiyi o hale getiren iett şoförünün yaptığı hareketleri çekselermiş.hemen tek taraflı linç bravo

  • Plakalari niye söküyorlar madem mahsumlar,sümüklü Kemal?

 • bunlarin demekki akapeden agalari var yoksa devlet malina zarar halkin milletin canina kast edecek gucu nerden buluyor ceske abd olsaydi polisler kursun yagmuruna tutar eger gebermeseler ise omur boyu hapis alirdi ab abd bizi kiskaniyor dogru bu canilerin bu davolarin serbestce el kol sallayarak halen eskiyalik yaptiklari icin kiskaniyor

  • Kim diyor Akp ağaları var diye asıl bu tür vatan hainleri Akp de nefretlerin de kinlerinden yapıyorlar iki tane görevlim var Ordumuzun için de daha kamaralara gelmeyen nice aşalıklar var aynı sizin gibi işte Akp ülkeyi yönetiyor diye kudurup yapıyorlar Erdoğanın paralı köpekleri diye karşımızdan söz de kardeş sırtımızdan kalleş dağdan leşleri destekleyen hainler bitmez ülkemizden atalarımızdan beri aynı tarihini araştıran biliyor kuzenim kaç dafa görev yaparken bu tür şerefsizlik yapanların yüzünden yaralanıp hastaneye gitti abim desen doğudan görev yaparken kaç defa ölümden döndü aramızdan bizdeymiş gibi dolaşan dağ fereşeri polis arabalarına taş atıp vatana millete zarar verenler bitmiyor birşeyden bilginiz yok hemen konuyu Akp ye bağlıyorsunuz zaten hepinizin derdi Akp konu Erdoğan.git görev yapan biriyle konuş Erdoğan’a küfür edenini TC devletine ağıza alınmayacak küfülerle Erdoğanın paralı köpekleri diye saldıranlar kimin şerefsizliğini yapıyor öğrenin önce yazık her konuyu kinle nefretle Akp bağlama çabasından devlet ve Ordumuz nelerle mücadele ediyor gerçekleri görmez haldesiniz sırtını Akp ye dayayan böyle yapmaz.

  • Aynen

 • Dediğin gibi millete devlete zerre zararı olan vatan hainidir.

 • Abooo bu İTLER bulundumu ⁉️⁉️⁉️ haberlerde göremedik , bu İTLER vatanımızı sahipsiz'mi zanediyor .... 🤨🧐🤔🤔🤔🤔

  • @TARIK Ben hamburger yemem. Sağlıklı beslenirim. Ayrıca ne olursa olsun kim yönetirse yönetsin, geçmişi ne olursa olsun, bu ülke benim doğduğum ülke. Her zaman seveceğim. Zaten sevmesem sizin gibi cahillere iki çift laf anlatmam. Avrupa'da yaşaman birşeyi mi değiştirir, anlamadım. Bende yaşadım fakat sana bunu bir koz olarak sunmadım. Neden bunu söyleme ihtiyacı duydun? Bak her neyse sadece şunu söyleyeceğim. Z kuşağı geliyor. Ve internetle doğan bir nesil. Artık kimse bu nesile masal anlatamayacak. Sen Almanya'yı, Hollanda'yı hangi ülkeyi yalanlarınla kötülemeye çalışırsan çalış, bu nesil bilgiye doğrudan erişim sağlayabiliyor. Bu arada şunu da söylemek isterim. Akademik olarak tam 14 yıl geçmişim var. Daha doğru düzgün Türkçe bile konuşamıyor ve yazamıyorsun. Birçok yabancı arkadaşım senden daha iyi Türkçe klavye kullanıyor. Ve şunu da bil IQ biraz görecelidir tam olarak birinin zekasını ölçmek neredeyse imkansızdır ama beyin çok farklı birşey, neden biliyor musun? Çünkü benim beynim, senin çok aşağı da olduğunu ve bir kazanım sağlamayacağını bana söylüyor. Ödül sistemi ile çalıştığı için olsa gerek. O yüzden seninle bu kadar konuşmam bile senin için büyük bir şans. Ego yapmak ve insanları küçük düşürmek istiyorsan, benim seni yerin dibine soktuğum gibi yapabilirsin.

  • @Berat Alıcı Neden sıkıntılısın ⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️ Senin büyük bir ihtimal tarihden haberin yok ve hamburgerci'den çıkmayan tiplerdensin . Eğer gitmek istiyorsan dönmemek üzere , hemen beğendiğin ülkenin konsolosluğuna TC.hakında ne düşünüyorsan şöyle güzel bir dilekce yaz . Seni hemen alırlar bu kadar basit. Ama lütfen geri dönme , TC'nin senin gibi insanlara ihtiyacı yok . Ben ne biliyorum diye merak ediyorsan ben Avrupa'da büyüdüm 17 yaşına kadar , onun için bana masal anlatma .., 😒😒😒😒😒😒🤭🤫🙄😁😁😁😁😁😁 Bi tarihe baksan o zaman anyayı konyayı anlarsın . 😄😄😄😅

  • @TARIK Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var bahsettiğin Avrupa ülkeleri olur da birgün gençleri kabul ederse, hani sanki ülkeyi beğenmeyen hemen çıkabiliyormuş gibi konuşuyorsunuz ya, diyelim ki o kadar basit bir şekilde gençleri kabul eder duruma gelirse, bu ülke cahil ve yobaz, y kuşağı ile birlikte bokunda boğulur. Zaten bütün okumuş kesimin yaptığı beyin göçü 5 yıl içerisinde ülkede korkunç bir gerilemeye sebep olacak.

  • @TARIK Sana iki yorum yazmıştım ilki oldukça bilgilendirici ve iyiydi. Okumanı isterdim. Maalesef yorumu doğal olarak silmişler.

  • @TARIK Olay zaten şu değil mi, dünyanın en zalim ülkelerinden ABD milleti kendilerini melek gibi görüyor. Sanıyorlar ki ülkeleri bütün dünyaya barış saçıyor. Hepsinin bahçesinde 7.5 metrelik amerikan bayrağı vardır. Resmen taparlar hükümetlerine. Sıkıntı da burda ya her millet kendini en iyisi zannediyor. Hak ilan ediyor. Allah sadece onunla birlikte olanlara merhamet gösterecek. O yüzden laubali cahil iletişim biçimini ve ukala kendince komik olan esprilerini yaparken hayatında hiçbir şey değişmeyecek.

 • Sebep ne? Magandalar yakalanıyor ama ıslah edilmeden tekrar doğaya bırakılıyor. Para cezası yeterli gelmiyor demek ki.

 • 😡😠🤬

 • Türk devleti Bu topları koruyor. Türk devleti zalim bir devlettir. Türk devleti Zalimi koruyor. Fakir fukarayı Mazlumu eziyor.

 • Bakalımki vatan evladımı bunlar her pislik doldu turkiyeye ne yazıkki

 • Bu topu bingöle gönderin. Bu top Baba yiğitse fedaise gelsin. Gelsin. Bizim yolumuzu kessin. Yol nasıl kesilir öğrensin. O an Heryeri kırılır. Veya kaçırılır. Günlük Her saat başı Dayak yer. En son geberir.

 • Gevura özenen cok

 • Bu tipler hazır yiyiciler millettin kanını emen sülükler galiba

 • Bu topları bingöle gönderin. Gelsinler. Bunları dövelim.

 • İnsan işte deli olmuş kendisine bile zarardır.