Uygulamaya takılmamak için geri geri kaçtılar

Tarixində dərc edildi 21 Fev 2021
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, koronavirüs denetimi yapan polis ekiplerinin uygulama noktasını uzaktan görerek kaçmaya çalışan araç sürücülerine cezai işlem uygulandı.

Daha Fazla Bilgi için;
www.trthaber.com
Mobil uygulamalar
Android ➤ play.google.com/store/apps/de...​
IOS ➤ apps.apple.com/nl/app/trt-hab...​
Abone olmak için ➤ aznets.info...​
TRT Haber Sosyal Medya adresleri
Twitter ➤ trthaber​
Facebook ➤ trthaber​
Instagram ➤ trthaber​
Linkedin ➤ tr.linkedin.com/company/trthaber​
Medium ➤ medium.com/trthaber​
Pinterest ➤ tr.pinterest.com/trthaber​
Dailymotion ➤ dailymotion.com/trthaber​
Telegram ➤ t.me/trthaberdijital​

TRT Haber İletişim için;
www.trthaber.com/iletisim.html

Şərh

  • Siz dua edin geri geri parende atarak gitmedi .bizim millet acabayla bile parende atar yeterki kurallara uyun desin birileri :)

  • 😂🤣😁😉

  • Türkiyenin geleceği budur. Türkiye nin insanı bir birini kovalayan savaşçılar olmayacak. Türkiye kendi Ülkesine insanına saldırana karşı uyanık olacak.. başka bir yol uçurumdur. Bingöl🇹🇷❤🏠🇦🇿)

  • Ben esnafım. İyikide polis değilim. İnsanı rahatsız edeni parçalardım..

  • Her kim .polise yalan atarsa yakalanır. Hayal edemeyeceğin bir yerde yakalanırsın. Karo gibidir. Bilmece gazetesi gibidir. İşine Gücüne bakan bir insansan saygılıysan insan olarak sana karışmaz. Ama konuşurken polisi kendi etkisinde bırakmak istiyorsan polise doğru konuşacaksın. Polis vatanda doğan güneş gibidir. Güneşten önce gözlerini açıyorlar. Polislerin ev ortamındaki odaklanması hep bozuluyor. Polis kimi koruyor. Ailelerin genel sorunlarını koruyor. İnsanlar karşıdakininde bir insan olduğunu bilseydi . Polis insana fayda sunuyor. Fayda insan huzuruna kardır. adalet gelirdi. Poliste insanların menfaatını düşündüğü için poliste ailesiyle rahat yaşardı.

  • *Değerli arkadaşlar* *Başıboş tatlı bir kedi yanıma gelip kendini sevdirmek istedi* *Videoyu İzlerseniz sevinirim* *Mutlu akşamlar*